Historia firmy Aliff

O nas


Aliff

Jesteśmy z Wami od 2001 roku, realizujemy różne projekty z zakresu reklam powierzchniowych, nadruków na samochody, produkcji plandek i budowy namiotów nie tylko na eventy. W styczniu 2018 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o namioty / hale sferyczne i kopuły geodezyjne w zakresie sprzedaży, wynajmu, montażu, demontażu i renowacji.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.


Nasze początki


W 2001 roku Aliff zaistniał w branży transportowej jako firma produkująca plandeki samochodowe. Na przełomie kilku lat zwiększyliśmy zatrudnienie z 2 do 25 osób.

Szybko więc okazało się, że powierzchnia produkcyjna, którą dysponujemy jest niewystarczająca. W związku z tym w 2004 roku rozpoczęliśmy kolejny etap naszej działalności, budując nową siedzibę firmy. Projekt zakładał stworzenie nowoczesnego zakładu pracy o łącznej powierzchni 5 000 m2, a w tym 1 000 m2 powierzchni produkcyjno – naprawczej.


Oferta świadczonych usługPlandeki

Serwis naczep i przyczep

Naprawy powypadkowe naczep, przyczep, zabudów

W swojej ofercie posiadamy usługi w zakresie:

  • napraw powypadkowych naczep, zabudów,
  • prostowanie ram,

Namioty sferyczne

Namioty sferyczne
Namioty sferyczne to wyjątkowa propozycja dla organizatorów wydarzeń plenerowych oraz eventów. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno tymczasowe jak i całoroczne obiekty. Oferujemy sprzedaż i wynajem w atrakcyjnych cenach.

Drukarnia wielkoformatowa

Profesjonalne oklejanie wszelkiego typy pojazdów foliami wiodących producentów

Reklama na pojazdach

Jesteś znudzony kolorem swojego auta? Potrzebujesz świeżości i odmiany? Najlepszym rozwiązaniem będzie oklejanie samochodu przez profesjonalistów foliami wiodących producentów.


Ponadto świadczmy usługi w zakresie


  • projektowaniem i aranżacją wnętrz,
  • budową konstrukcji stalowych i aluminiowych.